.

.

לשטוף לוחם מכונת כביסה מייבש כביסה מכונת ניקוי, לשטוף לוחם מכונת כביסה ניקוי עמוק טבליות, עבור כל המכונות כולל הוא, לרענן את מכונת הכביסה (1 חבילות/20 טבליות)

לשטוף לוחם מכונת כביסה מייבש כביסה מכונת ניקוי, לשטוף לוחם מכונת כביסה ניקוי עמוק טבליות, עבור כל המכונות כולל הוא, לרענן

דירוגי לקוחות:

ILS 88.50
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

למה לשטוף לוחם מכונת כביסה טבליות כל כך מיוחד, שונה מהאחרים? ✔משולש יעיל ביצועים : לשטוף לוחם מכונת כביסה טבליות, יש משולש טיהור תכונות.להשתמש פעם בחודש כדי לשמור על המחשב שלך טרי ונקי יותר ולהרחיב את הכביסה החיים. ✔בטוח לשימוש : עשינו טיפול נוסף עבורך ועבור הסביבה.זה למה שלנו לא רעילים ידידותי לסביבה הפורמולה מנקה ללא שימוש בכימיקלים וניחוחות.לשטוף לוחם מתאים לכל סוגי מכונות כביסה, וזה גם בטוח שלך ספיגה. ✔ODOR ELIMINATOR : אין יותר מסריח מכונת כביסה.Descaler יהיה לרענן את הכביסה מכונת סל, גומי אטם, ואת החלקים הפנימיים אז את הבגדים יוצאים נקיים וריח טרי. ✔קל לשימוש : פשוט לרוקן את מכונת הכביסה, מקום 1-3 טבליות,להשרות ולהפעיל מלא ניקוי מחזור.לשמור על בגדים מ נוספים זיהום הכביסה בתהליך, נשימה רעננה שוב. ✔אכפת לי עשיתי בשבילך : לשטוף לוחם שמטרתו להפוך את מטלות הבית פחות מייגע, אז פיתחנו שורה של עמיד ושימושי המוצרים שלך לטווח ארוך נוחות.עבור כל משק הבית שלך צריך, יש לנו את מקורה. ★לא טרחה חוזר : אם אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו, אנא צור קשר איתנו, אנו נספק לך עם החזר כספי מלא תוך 90 ימים, שביעות הרצון שלך היא המטרה של לשטוף לוחם.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה