.

.

סוויצר & כתום הזמן לחסום המתכנן. לא מתועדים מתכננת לעשות רשימה 'פנקס רשימות'. 7x10 האירגונית פריון כרית הערה. רשימת מארגנת, מתכננת לעבוד, פגישה Pad, מדי יום כדי לעשות את רש?

סוויצר & כתום הזמן לחסום המתכנן. לא מתועדים מתכננת לעשות רשימה 'פנקס רשימות'. 7x10 האירגונית פריון כרית הערה. רשימת מארגנת,

דירוגי לקוחות:

ILS 14.98
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

תבצע את זה : הרגו את היום שלך עם זה בלוק זמן מתכננת מ סוויצר & כתום.חזק וקל לקריאה, הפעם חסימת האירגונית מתחיל ב-5 בבוקר ומסתיים ב-11 הבוקר עפרונים ולילה ינשופים, מאפשר לך למפות את כל היום שלך על ידי חצי שעות, בדוק את הרשימה באופן חזותי ברור סדר היום.עבה, נייר משובח : סגיב לעשות רשימה המחברת אמנות עבור אנשים רבים, כך דאגנו כל גיליון היה עבה 100gsm שאינם מדממים נייר אז אתה יכול להשתמש את העט האהוב עלי ללא כל בעיות.כל גיליון הוא 7x10" עם אין שטח מבוזבז. אז תמלא אותו כרצונך עם היום של תוכניות.עבה כרטיס תמיכה : ראינו גם את אלה "filmsy" תכנון יומי פנקסים, את יודעת, אלה, את כל הדפים ייכשל כי אין להם בסיס מוצק.לא תמצא את זה כאן. המשפחה שלנו אוהבת ארגון כמוך, כל כך שלנו 900gsm כרטיס גיבוי מחזיק עד כמה משימות אתה יכול להשלים!.פשוט לקחת את זה יום-יומי : עם 52-דפים על סדר היום המתכנן יש לך מספיק במשך 52 ימים של סה "לעשות דברים".ובגלל שלך לעשות את 'פנקס רשימות' מגיע באופן מאובטח לכווץ עטוף עם זה מוצק 900gsm כרטיס גיבוי - כל דף הוא שמיש ולא קרועים או מכופפים.לוקח כל יום זה מגיע!. 12 חודשים אחריות : ברגע תכנון יומי פנקס רשימות מגיע אחד מ-2 דברים לא יקרה, תתחיל לארגן את היום שלך כמו בוס, או אנחנו נחזיר כל אגורה מתחת 12-חודשים הכסף בחזרה להבטיח.את פשוט מתכננת..זה החיים פורץ מסובכת סגנון, על ידי סוויצר & כתום.החיים עם פריצה מסובכת סגנון - ידי סוויצר & כתום עם 52 עמודים של "תור" סגנון חצי שעה מרווחים, עדיפות רשימת פעולות לביצוע כדי לעשות רשימות, יומי זה הזמן המתכנן מאפשר לך להחליט מה חשוב.החל מהשעה 5 בבוקר לארוחת בוקר עפרונים, וכלה ב-11 על ינשופי לילה - זה החיים עם פריצה מסובכת סגנון.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה