.

.

צפון דקוטה דגל המדינה המפה חידוש הלבנה 11 עוז ספל קפה פיל לבן ציניות ספל השראה ספל מתנה עבור עמיתים לעבודה הם חברים מבית בוס המשפחה.

צפון דקוטה דגל המדינה המפה חידוש הלבנה 11 עוז ספל קפה פיל לבן ציניות ספל השראה ספל מתנה עבור עמיתים לעבודה הם חברים מבית

דירוגי לקוחות:

ILS 17.93
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

הביא לך על ידי הטוב ביותר של עולמות אנשים ששותים קפה - זה מדהים צפון דקוטה דגל המדינה המפה מצחיק ספל נהדר במתנה אשר לבטח להרשים את החברים שלך ועמיתים לעבודה.גורם גדול האהבה, אחים ביום החג המתנה, פיל לבן ספל רעיון מתנה.התחושה היא הכל! - מה קפה טוב בלי כוס קפה טוב?את כל הספלים שלנו יש חלק יצוק קרמיקה מרוכבים - צבע מבריק חיצוני עם התאמת צבע הפנים.הטוב ביותר של כל - אנחנו תמיד להדפיס על שני הצדדים. ו..ו..ו..הספלים מיקרוגל, מדיח כלים בטוחים שלך יעיל וירוק נוחות.מתנה מתנה מתנה - זה מדהים הספל הוא המתנה המושלמת עבור כל, גם עבור יום האהבה או סתם כי זה יום שלישי.הספלים שלנו הם סופר חסון, מושלם הדינאמי עבור כל יום או בלילה=] אם לא בשבילך אז? - כולם עבור אחד שאתה אוהב או רוצה להרשים.מי יקבל את המתנה הזו, יש תלונה?לא אחת כי הם חייב להיות משוגע.ארה "ב ארה" ב ארה "ב - כסף בחזרה להבטיח - הודפס בארה" ב באופן בלעדי על ידי חם התחת יתדות.מושלם עבור כל אירוע. החזר כספי של 100% אחריות. אם אתה לא מרוצה.צבע : 11 גרם הספל.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה