.

.

מסלולי מכוניות החלפה בלבד, אור קסם מכוניות מסלולים תואם עם זוהר בחושך מכוניות צעצוע עם 5 LED אורות מהבהבים עבור רוב מסלולי מירוץ רק מכוניות צעצוע מסלול אביזרי רכב (4 Pack)

מסלולי מכוניות החלפה בלבד, אור קסם מכוניות מסלולים תואם עם זוהר בחושך מכוניות צעצוע עם 5 LED אורות מהבהבים עבור רוב מסלולי

דירוגי לקוחות:

ILS 29.82
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

???? [אוניברסלי תאימות] אלה מסלול מכוניות החלפת compatibles עם רוב המסלולים סטים.כולל 4 Pack של מסלול מכוניות (אדום + כחול + ירוק + צהוב), בכל מסלול מכוניות יכול להתחרות על רוב המסלולים (מסלול רוחב פנימי צריך להיות שווה או יותר מ 2.2 ס " מ כך המכונית יכול לרוץ בצורה חלקה.) זה גם יכול להיות משחק על כל משטח חלק באופן עצמאי. ???? [5 LED אור זוהר] כל אלה מסלול מכוניות תכונות חמש מבריק LED אורות פולטים צבעים בהירים, מוארים וצבעוניים על ימים ולילות.מסלול מכוניות 5 אורות לשמור על המסלול זוהר כפי שהוא שומר הולך, המסלול של צבעי ניאון נוצצים סופר מבריק.כל מסלול הרכב דורש 2 סוללות AA (לא כלול). ???? [פי ארבעה אושר] 4 צבעים שונים של אור על מסלול מכוניות יכול למשוך תשומת לב הילדים ולגרום להם להרגיש מאושר.ההורים יכולים לקיים אינטראקציה עם ילדים, פעוטות, בנים ובנות על-ידי בחירת מסלול מכוניות, ולהתנהג כמו נהג של שלוש פונקציות שונות.מסלול מירוץ מכוניות יכול להיות לא רק משופרת קשרי משפחה, אבל גם משכילות ילדים על בטיחות התנועה על ידי אלה מסלול מכוניות. ???? [בטוח] חומר רעיל פלסטיק ABS חומר, אין פינות חדות, ו-חלקים קטנים.לגמרי בטוח עבור ילדים.הם די מושך מבחינה ויזואלית.כל ילד נהנה מזה בכל מקום.כל קצוות שיער ארוך חייב להיות קשור ולהימנע הילד מקבל את המכונית שלו/שלה השיער ואילו הילד משחק. ???? [רעיון מתנה גדול s התפתחות אינטלקטואלית.לשחק תחת פיקוח של מבוגרים, בבקשה אל תשים את שיער ארוך ליד הגלגלים.החבילה כוללת 4 מכוניות צעצוע (לא מסלולים וסוללה כלולים).הקסמים האלה מירוץ מכוניות תואם את רוב המסלול של סטים, אבל את רוחב פנימי של המסלול צריך להיות לפחות 2.2 ס " מ.סוג : 5 אור LED קסם מכונית מירוץ צעצועים עבור מסלולים.חומר : פלסטיק ABS מידה : 3.54*2.05*2.17 ס " מ.משקל : 70 גרם/ 2.47 גרם (לכל רכב) סוללה : 2 סוללות AA x (לא כלול). 4* מסלול מכוניות. 1* קטן מברג.תואם עם רוב לכופף להגמיש את המסלול של סטים. 5 LED אור זוהר.לחיצה על כפתור אחד כדי להפוך את המכוניות להזיז זוהר.קל לשימוש על ידי ילדים צעירים כמו 3. בחירה נהדרת עבור ילד יום ההולדת של s התפתחות אינטלקטואלית.לשחק תחת פיקוח של מבוגרים, בבקשה אל תשים את שיער ארוך ליד הגלגלים.החבילה כוללת 4 מכוניות צעצוע (לא מסלולים וסוללה כלולים).הקסמים האלה מירוץ מכוניות תואם את רוב המסלול של סטים, אבל את רוחב פנימי של המסלול צריך להיות לפחות 2.2 ס " מ.סוג : 5 אור LED קסם מכונית מירוץ צעצועים tracks Material : פלסטיק ABS מידה : 3.54*2.05*2.17 inches Weight : 70g/ 2.47 גרם (לכל רכב) סוללה : 2 סוללות AA x (לא כלול).חבילת Includes4* מסלול Cars1* מברג קטן.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה