.

.

חום העיתונות מכונה ניידת מהירה, גם חום Mini חום עיתונות מכונת עבור חולצת נעליים, כובע, מסיכה קטנה HTV ויניל פרויקטים חימום העברה (אדום המכונה)

חום העיתונות מכונה ניידת מהירה, גם חום Mini חום עיתונות מכונת עבור חולצת נעליים, כובע, מסיכה קטנה HTV ויניל פרויקטים חימום

דירוגי לקוחות:

ILS 99.15
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【5 מצבי חימום】חום העיתונות מכונה מגיעה עם 5 הגדרת חום רמות (248/284/320/356/392℉) העונים על כל שונות להעברת חום דרישות.זה מתחמם במהירות, נותן מלא חום יבש על פני השטח. 【כיבוי אוטומטי】שלנו מכונת עיתונות חום לחולצות בהשתתפות עם כיבוי אוטומטי, מצב זה מכבה אוטומטית מהתחממות יתר, אם להיות בשימוש לאחר 10 דקות של המתנה לבטיחות הגנה. 【יישום רחב】עם מכונת עיתונות חום יכול באופן שווה מחוממת העברות יבש חום אחיד בכל מקום.מתאים להכנת לעשות קצת אישית דפוס או טקסטים על החולצה, הבגדים, התיק, כובעים, וכו'. 【קל להשתמש】 t-חולצה מכונת עיתונות חום נשלטת על ידי כפתור אחד שעושה את זה קל להגדיר ונמשיך, זה יכול מתחמם מהר ולתת את החום בצורה שווה יותר ובכך להפוך את הפרויקט שלכם בצורה מושלמת יותר.נוח לאחסון ולא תופסים הרבה מקום. 【קומפקטי ונייד】מיני עיתונות חום הוא נייד לשאת בהשוואה תעשייה גדולים בגודל גרסה, מתאים עקרת בית, מלאכה חובב תלמיד, גם יכול להיות נהדר עבור קריאייטיבים מי רוצה לדבוק עיצובים של בגדים וחומרים.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה